multi-efekt ART bass command

witam. Pytanie takie jak w temacie- czy ktokolwiek miał do czynienia z tym
multi-efektem, a jak tak to co o nim mysli? Pytam, gdyz mam okazje go kupić za
niedlugo. Efekt ma już trochę lat, ale wszystko podobniez ladnie w nim
smiga.

pozdrawiam

Czy ktoś z was kiedykolwiek używał multi efektu ART bass command? Co o nim sądzicie?
Czy mam szansę na znalezienie kogoś, kto używał multi efektu ART bass command, z którego mam zamiar skorzystać?
Czy ktoś z was miał okazję używać multi efektu ART bass command i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami?
Czy jest ktoś, kto korzysta z multi efektu ART bass command i poleciłby mi go do zakupu?
Czy warto kupić multi efekt ART bass command, o którym słyszałem? Czy ktoś z was używał już tego urządzenia?
Czy ktoś z was zna multi efekt ART bass command i mógłby mi powiedzieć, czy warto go kupić?
Czy ktoś miał już przyjemność korzystania z multi efektu ART bass command i czy jest z niego zadowolony?
Czy ktoś mógłby mi doradzić, czy warto kupić używany multi efekt ART bass command?
Czy jest ktoś, kto zna się na sprzęcie muzycznym i mógłby mi doradzić, czy warto kupić multi efekt ART bass command?
Czy ktoś z was używa multi efektu ART bass command i mógłby mi powiedzieć, czy jest to dobry wybór do gry na basie?

Podziel się swoją opinią
TakeFive
TakeFive
Artykuły: 0