Pickup do kontrabasu Underwood, Realist…

Będę sprowadzał w najbliższym czasie pickup Undewood lub Realest.
Myślałem o sprowadzeniu od razu kilku sztuk żeby koszty przesyłki były
niższe w przeliczeniu na sztukę. Chciałby ktoś kupić takie cudo jak już
sprowadzę ? Poza tym co jest ” lepsze ” Underwood czy Realist ? Jest ogólnie
coś lepszego ?

Czy myślałbyś o zakupie pickupu do kontrabasu marki Underwood lub Realist, gdybym sprowadził kilka sztuk w najbliższym czasie?
Czy interesowałby cię zakup pickupu do kontrabasu i czy preferujesz markę Underwood czy Realist?
Czy myślałeś kiedyś o zakupie pickupu do kontrabasu i czy wiesz, czy marka Underwood lub Realist jest lepsza?
Czy byłbyś zainteresowany kupnem pickupu do kontrabasu marki Underwood lub Realist, gdybym przyszedł z taką propozycją?
Czy jesteś zainteresowany zakupem pickupu do kontrabasu i czy miałbyś jakieś preferencje co do marki?
Czy słyszałeś o pickupach do kontrabasu marki Underwood lub Realist i czy myślałeś o ich zakupie?
Czy rozważałeś zakup pickupu do kontrabasu i czy wiesz, jakie są marki godne polecenia?
Czy byłbyś zainteresowany dodaniem pickupu do kontrabasu i czy zastanawiałeś się nad marką Underwood lub Realist?
Czy masz już pickup do kontrabasu i czy rozważałeś wymianę na model Underwood lub Realist?
Czy myślałeś o zakupie pickupu do kontrabasu i czy zastanawiałeś się, który z modeli jest lepszy – Underwood czy Realist?

Podziel się swoją opinią

2 komentarze

  1. Witam…

    Niestety nie zetknąłem się z pickupem Realist, aczkolwiek o Underwoodzie
    słyszałem dużo i to zawsze dużo dobrego, już kilku (profesjonalnych)
    kontrabasistów, z którymi się zetknąłem, choćby moi nauczyciele polecali
    właśnie Underwooda…

    Poza tym na ile mniej więcej szacujesz cenę dajmy na to takiego sprowadzonego
    Underwooda?

    Pozdrawiam

  2. Nie będę miał zamiaru na nim zarabiać. Powiedzmy, że do jego ceny w
    stanach doliczę trochę z kosztów transportu ale jeszcze nie wiem ile będzie
    wszystko kosztować bo jeszcze nie zdecydowałem ile ich kupić. Cena w stanach
    to 200 $ na oficjalnej stronie Underwood. Zobaczę ile będzie kosztowała
    przesyłka i trochę doliczę…

Możliwość komentowania została wyłączona.