Bry! :]

Marcin, perkusista z ponad 4-letnim do艣wiadczeniem, opowiada o swojej decyzji zmiany instrumentu na bas. Fascynuje go muzyka funk, jazz, soul i po 2 miesi膮cach gry na basie czuje si臋 bardzo zachwycony.

Witam basow膮 bra膰 馃檪 Ch臋膰 jakiejkolwiek rozmowy z basistami (o kt贸rych w „moich terenach” ci臋偶ko) sk艂oni艂a mnie do za艂o偶enia konta na basoofce. Z „zawodu” – perkusista z ponad 4letnim do艣wiadczeniem. Po 偶mudnym 膰wiczeniu jedynek,dw贸jek,paradidli,po 艂ojeniu w r贸偶nych i艣cie rockowych kapelach,my艣l臋,偶e przyszed艂 czas na wyluzowanie. Og贸lnie klimaty,kt贸re mnie interesowa艂y dotychczas,powoli staj膮 si臋 odleg艂e.Moje zafascynowanie muzyk膮 funk,jazz,soul,przy膰mi艂o granie progresywne,ci臋偶sze,metalowe. Na basi gram dopiero 2 miesi膮ce. Jest przyjemnie…nawet bardzo. Decyzj臋 o zmianie instrumentu podj膮艂bym zapewne wcze艣niej,gdyby nie bandy,kt贸re z pr贸by na pr贸b臋 przy艣wieca艂y mi naiwn膮 ide膮 „mo偶e na nast臋pnej polubi臋 b臋bnienie,mo偶e samo w sobie sprawi mi rado艣膰”, C贸偶,fascynacja perkusj膮 wygas艂a praktycznie ca艂kiem.S膮 plusy,graj膮c na basoofce,r贸偶norakie,ciekawe rytmiczne podzia艂y nadal siedz膮 w g艂owie. Mam sko艅czone prawie 16 lat (prawie – 1 dzie艅),imi臋 – Marcin i wiele zapa艂u do basi. Mi艂o,je艣li komu艣 b臋dzie chcia艂o si臋 to czyta膰. Pozdrawiam. Be funky!

Podziel si臋 swoj膮 opini膮
jammieroquai
jammieroquai
Artyku艂y: 0

5 komentarzy

  1. Witaj! Bas to rzeczywi艣cie taka perkusjo-gitara. Ucz si臋 pilnie i najlepiej
    od razu wykuj regulamin bo to tutaj bardzo wa偶ne (chyba) 馃槈

  2. Witamy. Pochwal si臋 sprz臋tem, bo je偶eli sprzeda艂e艣 gary 偶eby kupi膰 bas,
    to mo偶e jest to co艣 konkretnego? 馃檪

    Oby Ci si臋 tak szybko nie znudzi艂o!

  3. Dzi臋ki za mi艂e przyj臋cie.

    B臋bny sprzedaje oko艂o grudnia. B臋bny to Pearl z serii Masters. Dok艂adnie
    Pearl BLX z 89. Kupione po do艣膰 okazyjnej cenie z caseami Meinla i blaszkami.
    My艣l臋,偶e za wszystko – b臋bny,hardware i blachy powinienem wzi膮膰 oko艂o 7
    tys,wi臋c wyb贸r basowego sprz臋tu b臋dzie do艣膰 mi艂y. Ale cii,nie
    zapeszam.

    Zoboczymy 馃檪

Mo偶liwo艣膰 komentowania zosta艂a wy艂膮czona.